Míša je odhodlaný vykouzlit úsměv na tvářích všech dětí i rodičů prostřednictvím zábavných, chutných, a hlavně odpovědně vyrobených zmrzlinových dobrot. Slibem "Odpovědně pro děti" se zavazujeme k tomu, aby zmrzliny Míša Míšánek byly vyvíjené a komunikované zodpovědně.

ZODPOVĚDNÝ VÝVOJ

Počítáme s tím, že děti si vybírají především očima, podle barev, tvarů nebo oblíbených příchutí, ale že vás, jejich rodiče a další blízké dospělé, zajímají i výživové údaje výrobků. Míša Míšánek splňuje výživové závazky vycházející z doporučení WHO (Světové zdravotnické organizace). Jaké to jsou závazky?

Jedna porce obsahuje maximálně:
110 kcal, 12 g cukru, 3 g nasycených mastných kyselin

ZODPOVĚDNÁ KOMUNIKACE

žádná tradiční reklama cílená na děti mladší 16 let žádná digitální reklama cílená na děti mladší 16 let využíváme dárky a hračky jenom pro děti starší 6 let a pouze v případě, že jsou určeny pro rozvoj a vzdělávaní dětí

Každý rok si smlsnete na milionech nanuků Míša. To jsou i miliony dřívek, které ale nemusí skončit v koši. Inspirujte se na multipacku Míšánek nebo tady a dejte jim nový život.

PŘISPĚT MŮŽETE I VY!
Například tím, že obaly od Míši budete recyklovat, aby materiál použitý na jejich výrobu mohl dostat nový život. Stačí je vhodit do správného kontejneru podle recyklačního znaku na etiketě.

Sleduj Míšu a sdílej své #MÍŠAMOMENTY