Míša je odhodlaný vykouzlit úsměv na tvářích všech dětí i rodičů prostřednictvím zábavných, chutných, a hlavně odpovědně vyrobených zmrzlinových dobrot. Slibem "Odpovědně pro děti" se zavazujeme k tomu, aby zmrzliny Míša Míšánek byly vyvíjené a komunikované zodpovědně.

ZODPOVĚDNÝ VÝVOJ

Počítáme s tím, že děti si vybírají především očima, podle barev, tvarů nebo oblíbených příchutí, ale že vás, jejich rodiče a další blízké dospělé, zajímají i výživové údaje výrobků. Míša Míšánek splňuje výživové závazky vycházející z doporučení WHO (Světové zdravotnické organizace). Jaké to jsou závazky?

Jedna porce obsahuje maximálně:
110 kcal, 12 g cukru, 3 g nasycených mastných kyselin

ZODPOVĚDNÁ KOMUNIKACE

žádná tradiční reklama cílená na děti mladší 12 let žádná digitální reklama cílená na děti mladší 13 let využíváme dárky a hračky jenom pro děti starší 6 let a pouze v případě, že jsou určeny pro rozvoj a vzdělávaní dětí

Každý rok si smlsnete na milionech nanuků Míša. To jsou i miliony dřívek, které ale nemusí skončit v koši. Inspirujte se na multipacku Míšánek nebo tady a dejte jim nový život.

Připravili jsme pro tebe pomocné šablony:

Míša pochází z toho nejlepšího, co v přírodě najdeme. Proto o ni chceme i pečovat jak nejlépe umíme. Zapoj se a pomoz nám udělat Česko a Slovensko #okouseklepsi.

Sleduj Míšu a sdílej své #MÍŠAMOMENTY